BLACK & DECKER | Electric Freza | KW1200E-QS | 1200 W
- Preces kods: 464850
- EAN: 5035048658284
- MPN: KW1200E-QS
81.24€
Bez nodokļa: 67.14€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.55 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 108 pcs |
| Gross weight | 4.65 kg |
| Net weight | 4.10 kg |
| Citas funkcijas | Maximum speed: 28000/min |
| Jauda | 1200 W |
| Producer product name | KW1200E-QS |
| Producer product family | Electric Freza |