BLACK & DECKER | Electric Freza | KW1200E-QS | 1200 W
- Код товара: 464850
- EAN: 5035048658284
- MPN: KW1200E-QS
81.24€
Без налога: 67.14€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 305.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross width (mm) | 175.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 150.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.55 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 108 шт. |
| Gross weight | 4.65 кг |
| Net weight | 4.10 кг |
| Другие особенности | Maximum speed: 28000/min |
| Мощность | 1200 Вт |
| Producer product name | KW1200E-QS |
| Producer product family | Electric Freza |