Easy Camp Tent | Skarvan 5 | 5 person(s)
- Preces kods: 464936
- EAN: 5709388144751
- MPN: 120497
368.81€
Bez nodokļa: 304.80€
| Ražotājs | Easy Camp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 270 mm |
| Gross height (mm) | 270 mm |
| Gross width (mm) | 730 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Volume (m3) | 0.053217 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.8 kg |
| Palette Qty | 32 pcs |
| Gross weight | 17 kg |
| Net weight | 16.2 kg |
| Telpu skaits | 3 (2 bedrooms, 1 living room) |
| Guļvietu skaits | 5 persona(s) |
| Hydrostatic head | 3000 mm |
| Flysheet | WeatherGuard 3000, 190T polyester PU coated, PFC free water repellency, fire retardant |
| Inner tent | Breathable polyester |
| Tips | Tunnel |
| Groundsheet | Polyethylene |
| Producer product name | Skarvan 5 |
| Producer product family | Tent |
| Iepakojuma izmērs | 730 x 270 mm |