Easy Camp Tent | Skarvan 5 | 5 person(s)
- Код товара: 464936
- EAN: 5709388144751
- MPN: 120497
368.81€
Без налога: 304.80€
| Производитель | Easy Camp |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 270 мм |
| Gross height (mm) | 270 мм |
| Gross width (mm) | 730 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 750.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.053217 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.8 кг |
| Palette Qty | 32 шт. |
| Gross weight | 17 кг |
| Net weight | 16.2 кг |
| Количество помещений | 3 (2 bedrooms, 1 living room) |
| Количество спальных мест | 5 человек |
| Hydrostatic head | 3000 мм |
| Flysheet | WeatherGuard 3000, 190T polyester PU coated, PFC free water repellency, fire retardant |
| Inner tent | Breathable polyester |
| Тип | Tunnel |
| Groundsheet | Polyethylene |
| Producer product name | Skarvan 5 |
| Producer product family | Tent |
| Размер корпуса | 730 x 270 мм |