Easy Camp Coolbag | Arctic Daisy M | 15 L
- Preces kods: 464947
- EAN: 5709388147936
- MPN: 600036
18.59€
Bez nodokļa: 15.36€
| Ražotājs | Easy Camp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 250 mm |
| Gross height (mm) | 330 mm |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Volume (m3) | 0.018975 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Gross weight | 0.5 kg |
| Net weight | 0.4 kg |
| Citas funkcijas | Shoulder strap; Front zip pocket; Large zip top opening; Welded seams on lining for waterproofness; PEVA lining for easy cleaning; Lining: 100% PEVA; 6 mm foam; Insulation tested to BS EN12546-2:2000 – stays cool for 7 hours using an 800 ml ice block |
| Kapacitāte | 15 L |
| Producer product name | Arctic Daisy M |
| Producer product family | Coolbag |
| Fabric material | 600D polyester |
| Produkta krāsa | Green |
| Dimensijas (WxDxH) | 33 x 23 x 25 cm |