Easy Camp Coolbag | Arctic Daisy M | 15 L
- Код товара: 464947
- EAN: 5709388147936
- MPN: 600036
18.59€
Без налога: 15.36€
| Производитель | Easy Camp |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 250 мм |
| Gross height (mm) | 330 мм |
| Gross width (mm) | 230 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.018975 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Gross weight | 0.5 кг |
| Net weight | 0.4 кг |
| Другие особенности | Shoulder strap; Front zip pocket; Large zip top opening; Welded seams on lining for waterproofness; PEVA lining for easy cleaning; Lining: 100% PEVA; 6 mm foam; Insulation tested to BS EN12546-2:2000 – stays cool for 7 hours using an 800 ml ice block |
| Емкость | 15 л |
| Producer product name | Arctic Daisy M |
| Producer product family | Coolbag |
| Материал ткани | 600D polyester |
| Цвет товара | Green |
| Размеры (ШхГхВ) | 33 x 23 x 25 см |