Easy Camp El Nino 12V Pump Electric Air Pump for Inflatable Gear
- Preces kods: 464948
- EAN: 5709388155603
- MPN: 680313
8.32€
Bez nodokļa: 6.88€
| Ražotājs | Easy Camp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross width (mm) | 102 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Volume (m3) | 0.0015249 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Palette Qty | 1133 pcs |
| Gross weight | 0.362 kg |
| Net weight | 0.262 kg |
| Producer product name | El Nino 12V Pump Electric Air Pump for Inflatable Gear |
| Produkta krāsa | Black |