Easy Camp El Nino 12V Pump Electric Air Pump for Inflatable Gear
- Код товара: 464948
- EAN: 5709388155603
- MPN: 680313
8.32€
Без налога: 6.88€
| Производитель | Easy Camp |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 115 мм |
| Gross height (mm) | 130 мм |
| Gross width (mm) | 102 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.0015249 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Palette Qty | 1133 шт. |
| Gross weight | 0.362 кг |
| Net weight | 0.262 кг |
| Producer product name | El Nino 12V Pump Electric Air Pump for Inflatable Gear |
| Цвет товара | Black |