Epson | High Cabinet | AM-C400/550
- Код товара: 465227
- EAN: 8715946735634
- MPN: 7113669
179.16€
Без налога: 148.07€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | AM-C400/550 |
| Producer product family | High Cabinet |
| Gross depth (mm) | 630.00 мм |
| Gross height (mm) | 620.00 мм |
| Gross width (mm) | 530.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 400.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.21 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8 шт. |
| Gross weight | 21.18 кг |
| Net weight | 19.18 кг |