Deepcool CG530 | ITX/Micro-ATX/ATX ATX/Micro-ATX | ATX PS2
- Preces kods: 465229
- EAN: 6933412765134
- MPN: R-CG530-BKNDA0-G-1
47.50€
Bez nodokļa: 39.26€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 8.82 kg |
| Net weight | 7.72 kg |
| Producer product name | CG530 |
| Formas faktors | ITX/Micro-ATX/ATX ATX/Micro-ATX |
| Barošanas avota tips | ATX PS2 |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |