Deepcool CH260 | Black | ITX
- Preces kods: 475345
- EAN: 6933412765233
- MPN: R-CH260-BKNGM0-G-1
60.62€
Bez nodokļa: 50.10€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 472.00 g |
| Plastic (No PET) | 118.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.59 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 30 pcs |
| Gross weight | 5.89 kg |
| Net weight | 5.30 kg |
| Producer product name | CH260 |
| Formas faktors | ITX |
| Produkta krāsa | Black |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Savietojamība | Mini-ITX/Micro-ATX/Micro-ATX |