Genesis Gaming Desk | Holm 120 Modular | Black
- Preces kods: 465286
- EAN: 5901969445633
- MPN: NDS-2248
176.84€
Bez nodokļa: 146.15€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 880.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 790.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2958.00 g |
| Plastic (No PET) | 663.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.62 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 15 pcs |
| Gross weight | 34.62 kg |
| Net weight | 31.00 kg |
| Producer product name | Holm 120 Modular |
| Producer product family | Gaming Desk |
| Krāsa | Black |
| Iluminācija | Yes |