Genesis Gaming Desk | Holm 120 Modular | Black
- Код товара: 465286
- EAN: 5901969445633
- MPN: NDS-2248
176.84€
Без налога: 146.15€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 880.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 790.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2958.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 663.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.62 кг |
| Volume (m3) | 0.12 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 15 шт. |
| Gross weight | 34.62 кг |
| Net weight | 31.00 кг |
| Producer product name | Holm 120 Modular |
| Producer product family | Gaming Desk |
| Цвет | Black |
| Освещение | Yes |