Genesis | Modular Gaming Desk | Holm 140 RGB | Anthracite Black
- Preces kods: 465287
- EAN: 5901969445640
- MPN: NDS-2249
187.31€
Bez nodokļa: 154.80€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 885.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 800.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2984.00 g |
| Plastic (No PET) | 665.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.65 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 14 pcs |
| Gross weight | 37.65 kg |
| Net weight | 34.00 kg |
| Produkta nosaukums | NDS-2249 |
| Producer product name | Holm 140 RGB |
| Producer product family | Modular Gaming Desk |
| Funkcijas | Cup holder; Headset holder; Height adjustment 70-90 cm |
| Krāsa | Anthracite Black |
| Virsmas materiāls | MDF |