Genesis | Modular Gaming Desk | Holm 140 RGB | Anthracite Black
- Код товара: 465287
- EAN: 5901969445640
- MPN: NDS-2249
187.31€
Без налога: 154.80€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 885.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 800.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2984.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 665.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.65 кг |
| Volume (m3) | 0.12 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 14 шт. |
| Gross weight | 37.65 кг |
| Net weight | 34.00 кг |
| Наименование продукта | NDS-2249 |
| Producer product name | Holm 140 RGB |
| Producer product family | Modular Gaming Desk |
| Функции | Cup holder; Headset holder; Height adjustment 70-90 cm |
| Цвет | Anthracite Black |
| Surface material | MDF |