Genesis | Holm Modular Side Desk Top Right 40cm | NDS-2279 | Anthracite Black
- Код товара: 465295
- EAN: 5901969445947
- MPN: NDS-2279
24.68€
Без налога: 20.40€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 830.00 мм |
| Gross height (mm) | 75.00 мм |
| Gross width (mm) | 453.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 793.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 147.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.94 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 61 шт. |
| Gross weight | 5.00 кг |
| Net weight | 4.06 кг |
| Producer product name | NDS-2279 |
| Producer product family | Holm Modular Side Desk Top Right 40cm |
| Цвет | Anthracite Black |
| Surface material | MDF |