Mio | MiVue MP30 Dual 2.5K Rider Dash Cam | GPS (satellite)
- Preces kods: 465302
- EAN: 4713264288485
- MPN: 5415N7490007
188.65€
Bez nodokļa: 155.91€
| Ražotājs | Mio |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MiVue MP30 Dual 2.5K Rider Dash Cam |
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 232.00 mm |
| Gross width (mm) | 156.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 367 pcs |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Net weight | 0.26 kg |
| Kartes iekļautas komplektācijā | No |
| Saderīgās atmiņas kartes | Micro SD card up to 256 GB |
| GPS | Yes |
| Bluetooth | No |