Gembird Mouse Pad, Middle Size | MP-S-BK-M | Mouse pad | Black
- Preces kods: 465323
- EAN: 8716309128636
- MPN: MP-S-BK-M
0.99€
Bez nodokļa: 0.82€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1510 pcs |
| Gross weight | 0.008 kg |
| Net weight | 0.003 kg |
| Tips | Mouse pad |
| Producer product name | MP-S-BK-M |
| Producer product family | Mouse Pad, Middle Size |
| Produkta krāsa | Black |