Gembird Mouse Pad, Middle Size | MP-S-BK-M | Mouse pad | Black
- Код товара: 465323
- EAN: 8716309128636
- MPN: MP-S-BK-M
0.99€
Без налога: 0.82€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 220.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 260.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1510 шт. |
| Gross weight | 0.008 кг |
| Net weight | 0.003 кг |
| Тип | Mouse pad |
| Producer product name | MP-S-BK-M |
| Producer product family | Mouse Pad, Middle Size |
| Цвет товара | Black |