Deepcool CPU Cooler | AG620 BK ARGB | Intel, AMD
- Preces kods: 465972
- EAN: 6933412729242
- MPN: R-AG620-BKAMMN-GJD
55.51€
Bez nodokļa: 45.88€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 286 pcs |
| Gross weight | 1.80 kg |
| Net weight | 1.30 kg |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | AG620 BK ARGB |
| Producer product family | CPU Cooler |