Deepcool CPU Cooler | LQ240 | Intel, AMD
- Preces kods: 465978
- EAN: 6933412729150
- MPN: R-LQ240-BKLSMW-G-1
124.76€
Bez nodokļa: 103.11€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 104.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 517 pcs |
| Gross weight | 1.93 kg |
| Net weight | 1.53 kg |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | LQ240 |
| Producer product family | CPU Cooler |