Deepcool CPU Cooler | LQ240 | Intel, AMD
- Код товара: 465978
- EAN: 6933412729150
- MPN: R-LQ240-BKLSMW-G-1
124.76€
Без налога: 103.11€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 290.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 135.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 104.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 517 шт. |
| Gross weight | 1.93 кг |
| Net weight | 1.53 кг |
| Фирменное наименование процессора | Intel, AMD |
| Producer product name | LQ240 |
| Producer product family | CPU Cooler |