Genesis | Condenser Microphone | Radium 400 G2 | Black
- Preces kods: 466035
- EAN: 5901969446005
- MPN: NGM-2285
93.63€
Bez nodokļa: 77.38€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | Radium 400 G2 |
| Producer product family | Condenser Microphone |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 101 mm |
| Gross width (mm) | 207.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 138.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00919908 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1250 pcs |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Net weight | 0.60 kg |