Genesis | Condenser Microphone | Radium 400 G2 | Black
- Код товара: 466035
- EAN: 5901969446005
- MPN: NGM-2285
93.63€
Без налога: 77.38€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | Radium 400 G2 |
| Producer product family | Condenser Microphone |
| Gross depth (mm) | 440.00 мм |
| Gross height (mm) | 101 мм |
| Gross width (mm) | 207.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 900.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 138.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00919908 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1250 шт. |
| Gross weight | 0.80 кг |
| Net weight | 0.60 кг |