Fixed | USB-C charging cable for Huawei Watch GT 2 Pro/3/3 Pro/4/4 Pro/5/5 Pro
- Preces kods: 466202
- EAN: 8591680179923
- MPN: FIXDW-864-C
13.24€
Bez nodokļa: 10.94€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 101.00 mm |
| Gross height (mm) | 22.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1901 pcs |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Producer product name | USB-C charging cable for Huawei Watch GT 2 Pro/3/3 Pro/4/4 Pro/5/5 Pro |