Fixed | USB-C charging cable for Huawei Watch GT 2 Pro/3/3 Pro/4/4 Pro/5/5 Pro
- Код товара: 466202
- EAN: 8591680179923
- MPN: FIXDW-864-C
13.24€
Без налога: 10.94€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 101.00 мм |
| Gross height (mm) | 22.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1901 шт. |
| Gross weight | 0.53 кг |
| Net weight | 0.50 кг |
| Producer product name | USB-C charging cable for Huawei Watch GT 2 Pro/3/3 Pro/4/4 Pro/5/5 Pro |