Deepcool CPU Cooler | AG620 ARGB | Intel, AMD
- Preces kods: 466378
- EAN: 6933412729235
- MPN: R-AG620-WHAMMN-GJD
56.40€
Bez nodokļa: 46.61€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 27.00 mm |
| Gross width (mm) | 282.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.80 kg |
| Net weight | 1.30 kg |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | AG620 ARGB |
| Producer product family | CPU Cooler |