Deepcool CPU Cooler | AG620 ARGB | Intel, AMD
- Код товара: 466378
- EAN: 6933412729235
- MPN: R-AG620-WHAMMN-GJD
56.40€
Без налога: 46.61€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 27.00 мм |
| Gross width (mm) | 282.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.80 кг |
| Net weight | 1.30 кг |
| Фирменное наименование процессора | Intel, AMD |
| Producer product name | AG620 ARGB |
| Producer product family | CPU Cooler |