Epson WorkForce Enterprise | AM-C400 | Ink cartridge | Black
- Preces kods: 466425
- EAN: 8715946715070
- MPN: C13T08N140
250.71€
Bez nodokļa: 207.20€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 316.00 mm |
| Gross height (mm) | 57.00 mm |
| Gross width (mm) | 134.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 34.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 358 pcs |
| Gross weight | 1.13 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Producer product name | AM-C400 |
| Producer product family | WorkForce Enterprise |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink cartridge |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |