Epson WorkForce Enterprise | AM-C400 | Ink cartridge | Black
- Код товара: 466425
- EAN: 8715946715070
- MPN: C13T08N140
250.71€
Без налога: 207.20€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 316.00 мм |
| Gross height (mm) | 57.00 мм |
| Gross width (mm) | 134.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 34.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.13 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 358 шт. |
| Gross weight | 1.13 кг |
| Net weight | 1.00 кг |
| Producer product name | AM-C400 |
| Producer product family | WorkForce Enterprise |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink cartridge |
| Производительность по страницам | N/A страниц |