Deepcool | PSU | PN750M | 750 W
- Preces kods: 466822
- EAN: 6933412740971
- MPN: R-PN750M-FC0W-EU
110.51€
Bez nodokļa: 91.33€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Nominālā jauda | 750 W |
| Producer product name | PN750M |
| Producer product family | PSU |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 194.00 mm |
| Gross width (mm) | 116.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 128 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.60 kg |
| Net weight | 2.20 kg |