Deepcool | PSU | PN750M | 750 W
- Код товара: 466822
- EAN: 6933412740971
- MPN: R-PN750M-FC0W-EU
110.51€
Без налога: 91.33€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Номинальная мощность | 750 Вт |
| Producer product name | PN750M |
| Producer product family | PSU |
| Gross depth (mm) | 300.00 мм |
| Gross height (mm) | 194.00 мм |
| Gross width (mm) | 116.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 128 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.60 кг |
| Net weight | 2.20 кг |