Lenovo QHD Webcam
- Preces kods: 466893
- EAN: 195892103615
- MPN: 4XC1Q25245
97.18€
Bez nodokļa: 80.31€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 28.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2040 pcs |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer product name | QHD Webcam |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Video rezolūcijas | 1920 x 1080 pikseļi |