Digitus CAT 6 Class E Modular Coupler, Shielded | DN-93613-1
- Preces kods: 467556
- EAN: 4016032266846
- MPN: DN-93613-1
1.08€
Bez nodokļa: 0.89€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8000 pcs |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product family | CAT 6 Class E Modular Coupler, Shielded |
| Producer product name | DN-93613-1 |