Digitus CAT 6 Class E Modular Coupler, Shielded | DN-93613-1
- Код товара: 467556
- EAN: 4016032266846
- MPN: DN-93613-1
1.08€
Без налога: 0.89€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 60.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8000 шт. |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Producer product family | CAT 6 Class E Modular Coupler, Shielded |
| Producer product name | DN-93613-1 |