Xiaomi QLED TV A Pro 2026 | 55 | Smart TV | Google TV | 4K UHD
- Preces kods: 468344
- EAN: 6941948705722
- MPN: ELA5974EU
396.57€
Bez nodokļa: 327.74€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1380 mm |
| Gross height (mm) | 830 mm |
| Gross width (mm) | 134 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3000 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Tare weight (kg) | 3.5 kg |
| Volume (m3) | 0.1534836 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 12.7 kg |
| Net weight | 11.23 kg |
| Producer product name | QLED TV A Pro 2026 |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 138 cm |
| HD veids | 4K UHD |
| Displeja diagonāle | 55 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Wi-Fi | Yes |