Xiaomi TV Floor Stand
- Preces kods: 468410
- EAN: 6941948701458
- MPN: ELA5388GL
296.49€
Bez nodokļa: 245.03€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 765.00 mm |
| Gross height (mm) | 625.00 mm |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 170.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.17 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 15 pcs |
| Gross weight | 7.77 kg |
| Net weight | 5.60 kg |
| Producer product name | TV Floor Stand |
| Īpašās funkcijas | Dimensions: 692.08 x 485.31 mm |