Xiaomi TV Floor Stand
- Код товара: 468410
- EAN: 6941948701458
- MPN: ELA5388GL
296.49€
Без налога: 245.03€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 765.00 мм |
| Gross height (mm) | 625.00 мм |
| Gross width (mm) | 235.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 170.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.17 кг |
| Volume (m3) | 0.11 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 15 шт. |
| Gross weight | 7.77 кг |
| Net weight | 5.60 кг |
| Producer product name | TV Floor Stand |
| Особые свойства | Dimensions: 692.08 x 485.31 mm |