Fixed Float | Phone Case | Black | Waterproof universal mobile phone case
- Код товара: 468496
- EAN: 8591680120994
- MPN: FIXFLT-BK
11.47€
Без налога: 9.48€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 29 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross depth (mm) | 101 мм |
| Gross width (mm) | 196 мм |
| Gross height (mm) | 15 мм |
| Volume (m3) | 0.00029694 м³ |
| Palette Qty | 5819 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Цвет товара | Black |
| Тип | Waterproof universal mobile phone case |
| Тип чехла | Phone Case |
| Producer product name | Float |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.01 кг |