Teltonika EU 2-pn Power Supply, 9W | PR3PREU6
- Preces kods: 468773
- EAN: 4779051841165
- MPN: PR3PREU6
6.68€
Bez nodokļa: 5.52€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LT |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1382 pcs |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Producer product family | EU 2-pn Power Supply, 9W |
| Producer product name | PR3PREU6 |