Teltonika EU 2-pn Power Supply, 9W | PR3PREU6
- Код товара: 468773
- EAN: 4779051841165
- MPN: PR3PREU6
6.68€
Без налога: 5.52€
| Производитель | Teltonika |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | LT |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 125.00 мм |
| Gross width (mm) | 50.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1382 шт. |
| Gross weight | 0.18 кг |
| Net weight | 0.08 кг |
| Producer product family | EU 2-pn Power Supply, 9W |
| Producer product name | PR3PREU6 |