Digitus | USB 3.0 Hub 7-Port, Industrial Line | DA-70258-1
- Preces kods: 469145
- EAN: 4016032497196
- MPN: DA-70258-1
104.02€
Bez nodokļa: 85.97€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | DA-70258-1 |
| Producer product family | USB 3.0 Hub 7-Port, Industrial Line |
| Ethernet/LAN savienojums | No |
| Gross depth (mm) | 139.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross width (mm) | 69.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3086 pcs |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| pieslēgvietu skaits | 7 |