Digitus | USB 3.0 Hub 7-Port, Industrial Line | DA-70258-1
- Код товара: 469145
- EAN: 4016032497196
- MPN: DA-70258-1
104.02€
Без налога: 85.97€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | DA-70258-1 |
| Producer product family | USB 3.0 Hub 7-Port, Industrial Line |
| Подключение Ethernet | No |
| Gross depth (mm) | 139.00 мм |
| Gross height (mm) | 25.00 мм |
| Gross width (mm) | 69.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 16.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3086 шт. |
| Gross weight | 0.32 кг |
| Net weight | 0.30 кг |
| Количество портов | 7 |