SUNGROW | EMS iHomeManager Energy Management System | ASQ00297
- Preces kods: 469417
- EAN: 2000001359853
- MPN: ASQ00297
303.35€
Bez nodokļa: 250.70€
| Ražotājs | SUNGROW |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Net weight | 0.80 kg |
| Producer product family | EMS iHomeManager Energy Management System |
| Producer product name | ASQ00297 |