SUNGROW | EMS iHomeManager Energy Management System | ASQ00297
- Код товара: 469417
- EAN: 2000001359853
- MPN: ASQ00297
303.35€
Без налога: 250.70€
| Производитель | SUNGROW |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 75.00 мм |
| Gross width (mm) | 105.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 140.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross weight | 1.00 кг |
| Net weight | 0.80 кг |
| Producer product family | EMS iHomeManager Energy Management System |
| Producer product name | ASQ00297 |