Xiaomi QLED TV A Pro 2026 | 32" | Smart TV | Google TV | HD | Dark Gray
- Preces kods: 470215
- EAN: 6941948705524
- MPN: ELA5936EU
166.36€
Bez nodokļa: 137.49€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 823.00 mm |
| Gross height (mm) | 506.00 mm |
| Gross width (mm) | 123.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 48 pcs |
| Gross weight | 6.15 kg |
| Net weight | 5.55 kg |
| Connectivity | HDMI, USB, Ethernet, CI+ |
| Producer product name | QLED TV A Pro 2026 |
| Ekrāns | 1366 x 768 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 80 cm |
| Displeja krāsu skaits | 16.7 M |
| HD veids | HD |
| Displeja diagonāle | 32" |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Dimensijas (W x D x H) ar statīvu | 198 x 719 x 469 mm |
| Produkta krāsa | Dark Gray |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T2+C/DVB-S2 |