Xiaomi QLED TV A Pro 2026 | 43 | Smart TV | Google TV | UHD | Dark Gray
- Preces kods: 470216
- EAN: 6941948705630
- MPN: ELA5956EU
298.22€
Bez nodokļa: 246.46€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1076.00 mm |
| Gross height (mm) | 640 mm |
| Gross width (mm) | 114.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Plastic (No PET) | 800 g |
| Tare weight (kg) | 2.8 kg |
| Volume (m3) | 0.07850496 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 21 pcs |
| Gross weight | 8.8 kg |
| Net weight | 6 kg |
| Producer product name | QLED TV A Pro 2026 |
| Connectivity | HDMI, USB, Ethernet LAN |
| Izmēri ar statīvu | 957 x 211 x 599 cm |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 108 cm |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja diagonāle | 43 |
| HD veids | UHD |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Produkta krāsa | Dark Gray |
| Wi-Fi | Yes |
| CI Slot | CI+ |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T2+C/DVB-S2 |