Cablexpert USB Type-C to HDMI display adapter, Space grey | A-USB3C-HDMI-01
- Preces kods: 470383
- EAN: 8716309121354
- MPN: A-USB3C-HDMI-01
6.13€
Bez nodokļa: 5.07€
| Ražotājs | Cablexpert |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Tips | Type-C to HDMI |
| Producer product name | A-USB3C-HDMI-01 |
| Producer product family | USB Type-C to HDMI display adapter, Space grey |