ColorWay 4-in-1 Docking Station | CW-HUB04
- Preces kods: 471102
- EAN: 4823108627230
- MPN: CW-HUB04
5.13€
Bez nodokļa: 4.24€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer product name | CW-HUB04 |
| Producer product family | 4-in-1 Docking Station |
| Izeja | 3xUSB A 2.0, 1xUSB A 3.0 |
| Input | USB Type-C |