Digitus CAT 6 U/UTP | Patch cord | Length 10 m | Grey
- Preces kods: 475456
- EAN: 4016032388036
- MPN: DK-1617-100
5.13€
Bez nodokļa: 4.24€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 79.78 g |
| Plastic (No PET) | 19.95 g |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 49 pcs |
| Gross weight | 0.269 kg |
| Net weight | 0.169 kg |
| Producer product name | CAT 6 U/UTP |
| Kabeļa tips | Patch cord |
| Citas funkcijas | Length 10 m |
| Produkta krāsa | Grey |